Avrupa Kıtasını Tek Seferde Gezmenin En Kolay ve En Keyifli Yolu

AVRUPA RÜYASI

****

Bir hayaliniz mi var? Avrupa turuna mı çıkmayı düşünüyorsunuz! Türkiye’de Otobüsle Avrupa turu denilince akla ilk gelen firma olan Avrupa Rüyası, katılımcılarını Balkanlardan Kuzey Avrupa’ya, Orta Avrupa’dan Britanya ve Afrika’ya kadar birçok rüya rotalarla buluşturmakta.

Avrupa kıtasını tek seferde gezmenin en kolay ve en keyifli yolu olan Avrupa Rüyası turlarıyla gezmenin en güzel yanı; 1 Euro dahi ekstra ücret ödemeden seyahat etmeniz. Üstelik Avrupa turunuz boyunca size profesyonel kokartlı rehberler de eşlik ediyor ve Avrupa’nın Paris, Roma, Amsterdam, Londra, Prag, Stockholm, Kopenhag gibi popüler şehirlerinde 4 yıldızlı otellerde konaklıyorsunuz. Konakladığınız rüya şehirlerde sabah kahvaltıları için de ayrıca bir ücret ödemiyorsunuz.

avrupa rüyası

Avrupa Rüyası Turları

Dünyanın farklı coğrafyalarını gezmek sizin en büyük mutluluk kaynağınız ise Avrupa Rüyası turları tam da size göre! Peki, Avrupa Rüyası ile nereleri görme şansınız var? Avrupa Rüyası’nın rüya rotaları için tıkla!

Avrupa kıtasını tek seferde gezmek gibi bir hayaliniz mi var? Avrupa Rüyası’nın EKO ve PLUS adındaki iki tane turu var. Bunlardan Avrupa Rüyası EKO ile 20 günde 18 ülke 28 şehir görüyorsunuz. Üstüne üstelik Adriyatik Denizi’nde gemi yolculuğu yapabiliyorsunuz. Otobüsle Avrupa turunda diğer bir tur ise Avrupa Rüyası PLUS ile 20 günde 16 ülke 32 şehir görebiliyorsunuz. Avrupa kıtasını gezerken daha konforlu seyahat etmeyi tercih edenler için Avrupa Rüyası PLUS turu ile sınır kapılarını görmeden seyahat edebiliyorsunuz. Tüm bunlara ek olarak iki kez Adriyatik Denizi’nde gemi yolculuğu yapıyorsunuz. Avrupa Rüyası PLUS turu ile Hollanda’nın Delft, Leiden, Volendam, Lahey; Yunanistan’ın Parga, Preveze, Atina ve Polonya’nın Wroclaw şehirlerini ekstra ücret ödemeden de gezebiliyorsunuz.

Balkan Turu ve Orta Avrupa Turu İkisi Bir Arada

Balkanları gezerken Orta Avrupa şehirlerini de göreyim diyorsanız o zaman sizin tercihiniz Avrupa Rüyası’nın Orta Avrupa ve Balkan turu. Rumeli ezgileri eşliğinde gezeceğiniz Balkan Rüyası turu ile 11 günde 11 ülke 15 şehir görüyorsunuz. Benzer turlara kıyasla Orta Avrupa ve Balkan Rüyası turu ile sadece Balkanları gezmeyip Orta Avrupa’da Budapeşte, Viyana, Graz, Prag, Zagreb gibi şehirleri de görebiliyorsunuz. Game of Thrones dizisine ev sahipliği yapan Dubrovnik’i ve turizm cenneti Budva ve Kotor’u da ekstra ücret ödemeden keşfediyorsunuz.

avrupa rüyası

Norveç Fiyortlarında Gemi Yolculuğu Eşliğinde Kuzey Avrupa turu

Norveç fiyortlarında gemi yolculuğu ile Kuzey Avrupa turu yapmak istiyorsanız Avrupa Rüyası’nın İskandinav Rüyası turu biçilmiş kaftan! 15 günde 12 ülke 20 şehir göreceğiniz Avrupa Rüyası’nın Kuzey Avrupa turu ile dünyanın en uzun ikinci, Norveç’in en uzun fiyortu Sognfjord’da gemi yolculuğu yaparak Bergen, Kaupanger ve Gudvangen’i göreceksiniz. Kuzey Avrupa, Baltık ve İskandinav ülkelerini göreceğiniz turda otobüs, gemi, uçak yolculuklarını bir arada yapacaksınız. 10 gün konaklamalı turda Norveç’in fiyortlara açılan kapısı Bergen, İsveç’te başkent Stockholm, Finlandiya’da Helsinki, Estonya’da Tallinn, Letonya’da Riga, Litvanya’da Vilnius ve Danimarka’da Kopenhag gibi Kuzey Avrupa’nın en popüler şehirlerini görüyorsunuz. Dört gemi yolculuğu, THY Prag-İstanbul uçuşu, konaklamalar ve kahvaltılar tur ücretine dahil. Gezgin Zirvesi koordinatörlerinden Deniz Kılıç’ın profesyonel rehberliğini yaptığı İskandinav Rüyası turunda ekstra ücret ödemeden İskandinav mitolojisine doyarak Vikinglerin izlerini takip edeceksiniz!

avrupa rüyası

İngiltere, İrlanda, İskoçya, Kuzey İrlanda ve Galler Turu

Güneş batmayan imparatorluk olarak tarih kitaplarından bildiğimiz Britanya coğrafyasını keşfetmek ister misiniz? Avrupa Rüyası’nın Büyük Britanya turu ile baştanbaşa İngiltere, İrlanda, İskoçya, Kuzey İrlanda ve Galler turu yapacaksınız. British Airways ile gerçekleştirilen turda 10 günde 5 ülke 15 şehir görüyorsunuz. İngiltere’de Londra, Manchester, Oxford, Birmingham, Stratford-upon-Avon, Liverpool, Bristol gibi şehirleri görürken İrlanda’da Dublin, Kuzey İrlanda’da Belfast, İskoçya’da Edinburgh, Glasgow ve Galler’de Swansea, Cardiff göreceğiniz yerler arasında. İngiltere’de yaşayan profesyonel rehber eşliğinde gezeceğiniz Birleşik Krallık şehirlerinde her gece konaklayarak keşfetme deneyimi sizi bekliyor.

avrupa rüyası

Güney Afrika’da Safari Turu Yapacağınız Afrika Rüyası

Güney Afrika’da beş büyüğü (aslan, leopar, bufalo, fil ve gergedan) yakından görme fırsatı yakalamak ister misiniz? Avrupa Rüyası’nın Afrika turu ile Cape Town, Sun City ve Johannesburg şehirlerini her gece konaklayarak görebilirsiniz. 8 gün boyunca Afrika’nın en güney uç noktası Ümit Burnu’nu, Masa Dağı’nı, Sun City’de The Lost City’i keşfedeceksiniz. Bakarsınız gezerken karşınıza Afrika sahillerinde penguenler ve kürklü foklar da çıkar.

Rüya rotalarını okudunuz ve araştırdınız. Karar verip gittiğiniz Avrupa Rüyası turundan bize kart atmayı unutmayın! Bakarsınız, birlikte aynı rotada aynı şehirde buluşuruz. Her sabah başka ülkede uyanacağınız Avrupa Rüyası’nda herkesin hayallerine uygun tur bulmak çok kolay!

(88)

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *