Alanında dünyanın en büyüğü olan Enterprise, 85 ülkede aktif durumdaki 9000 şirketi aracılığıyla global bir hizmet anlayışını hayata geçiriyor. 1957 yılında Amerika’da kurulan şirket, bugün sahip olduğu 1.9 milyonu aşan araç sayısı ile sektör pastasının yüzde 52’lik kısmına tek başına hakim durumda. 93 bin çalışanı ile dev bir hizmet ağına sahip olan Enterprise ile araç kiralamak hiç olmadığı kadar hızlı ve güvenli.

Enterprise ile En Özel Deneyimleri Yaşayın! 

Bireysel ya da kurumsal, her türlü araç kiralama ihtiyacınız, Enterprise araç kiralama ile anında ve en güvenilir şekilde çözüme kavuşuyor. En keyifli araç kiralama deneyimlerinizin mimarı olmayı hedefleyen Enterprise, araç bulunabilirliği konusunda son derece başarılı bir performans sergiliyor. Taleplerinize en hızlı ve en kaliteli şekilde yanıt vererek sizi asla zor durumda bırakmıyor.

Enterprise araba kiralama hizmetini, yurt dışında da kolaylıkla alabilirsiniz. 85 farklı ülkede hizmet veren ofisler aracılığıyla ekonomik şartlar eşliğinde kolaylıkla araç kiralama rezervasyonu yaptırmanız mümkün. Yurt dışı araç kiralama talepleriniz için gönül rahatlığıyla Enterprise desteğini alabilirsiniz.

Avantajlı Kampanyalar ve Sınırsız Müşteri Hizmetleri Desteği

Araç kiralama işlemleri sırasında size en kaliteli hizmeti veren Enterprise, işlem sonrası da desteğe ihtiyaç duyduğunuz her zaman yanınızda olmayı sürdürüyor. Müşteri memnuniyetini en üst düzeyde tutmayı hedefleyen kurum, başarılı destek ekipleriyle her sorununuza anında yanıt buluyor. Özellikle kurumsal müşteriler için hizmet veren Kurumsal Rezervasyon Ekibi ile araç talepleriniz jet hızıyla çözüme kavuşuyor. Ayrıca yine firmanıza özel olarak tanımlanan ve cep telefonu üzerinden kolaylıkla ulaşabileceğiniz Kurumal Satış Uzmanları, soru ve sorunlarınıza yanıt bulmak üzere her an yanınızda yer alıyor.

Özel kampanyalar eşliğinde araç kiralama işlemlerinizi daha avantajlı ve karlı bir hale getiren Enterprise, söz konusu kampanyalar hakkında sizi sürekli olarak güncel tutuyor. Gerek günlük gerekse aylık araba kiralamaları için belirlediği özel fiyatlarla yüzünüzü her daim güldürmeyi başarıyor.

Enterprise ile Yola Devam!

Enterprise, araç kiralama hizmeti verdiği bölgelerde en çok tercih edilen ve en güvenilir kiralama şirketi olmayı hedefliyor. Müşteri memnuniyeti odaklı hizmet anlayışı ve ileri teknolojik altyapıya sahip üst düzey güvenlik donanımlı ve kolay ulaşılabilir araçları ile halihazırda açık ara en verimli kiralama şirketi konumunda yer alıyor. Kurulduğu tarihten bugüne gerçekleştirdiği yatırımlarla, küresel hizmet ağı ve hizmet kalitesiyle sektörüne değer katan Enterprise, aynı hızla büyümeye devam ediyor.

Siz de araç kiralama ihtiyaçlarınızı çözüme kavuşturmak ve kiraladığınız araçları gönül rahatlığıyla kullanmak istiyorsanız tek yapmanız gereken sektörün liderine başvurmak! Enterprise araç kiralama, ihtiyacınızdan fazlasını vermek üzere sizi bekliyor!

(121)

Leave a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir