Ucuz uçak bileti bulmak hepimizin tatil planlamasının ilk adımını oluşturuyor, hatta bazen gideceğimiz yeri bile uçak bileti fiyatlarına göre seçebiliyoruz. Ben her seferinde fazlaca araştırma yapıyorum ve sizleri yeni keşfettiğim faydalı bir site olan biletbayi ile tanıştırmak istiyorum.

“Türkiye’nin en ucuz uçak bileti sitesi!” sloganıyla çalışan biletbayi, gerçekten rakipleri ile kıyaslandığında en uygun uçak bileti fiyatlarını sunuyor. Kullanıcı arayüzü de oldukça işlevsel; örneğin yalnızca aktarmasız uçuşları ve/veya iptal ile iade imkanı olan uçuşları filtreleyebiliyorsunuz.

biletbayi

Şehirlere göre uçak biletleri kısmını ise özellikle yurtiçi uçak bileti arayanların çok seveceğini düşünüyorum. Örneğin Adana bileti arıyorsanız bu kısımdan Adana seçiyorsunuz ve size en ucuz Adana uçak biletlerini sunan bir sayfa açıyor, belki tercihleriniz esnektir diye yakınlardaki havaalanlarını bile listeliyor. Şehrin tarihçesini, gezilecek yerlerini ve hakkında diğer birçok bilgiyi bir arada göstermesi ise, yalnızca en uygun uçak bileti ararken aradığınızdan bile fazlasını bulmanızı sağlıyor 🙂

Eğer sadece ‘bir yerlere kaçsam’ diye düşünüyorsanız ama net bir planınız yoksa onu da düşünmüşler, ana sayfada kampanyalı uçuşlar ve başlangıç fiyatları yazıyor, artık şehirlerden şehir seçmek size kalmış..

biletbayi.com 2

Biletinizi aldıktan sonraki olası soru ve sorunlarınızda da biletbayi sizi yalnız bırakmıyor; info@biletbayi.com email adresi veya 0216 572 50 00 telefon numarasından Müşteri İletişim Merkezi’ne ulaşarak her konuda destek alabiliyorsunuz.

Gezme virüsünü bir şekilde kapmış sizlere biletbayi.com uçak bileti sayfasını incelemeyi ve en ucuz uçak bileti nereden alınır konusundaki alternatiflerinizde üst sıralara yerleştirmeyi öneriyorum.

(483)

This article has 3 comments

 1. mert turhan Reply

  biletbayi.com’un yapmış olduğu tarihde fiyatlandırma istatiksel veriler gerçekten harika ilk defa gördüm türkiyede bunu yapan muhteşem valla.

 2. recep duran Reply

  Merhaba

  Biletbayi.com gerçekten işini güzel yapıyor sürekli dinamik sürekli farklı şeyler görüyorum sitede diğer sitelerden farklı rutine bağlamamış başarılar.

 3. merve caymaz Reply

  Kesinlikle biletbayi.com diğer siteler ek ücreti 2 katı ekliyor biletbayi.com havayolu firmaları ile aynı fiyat gerçekten karşılaştırma hizmeti veriyorum doğru bir öneri tebrikler

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *