Siteyle ilgili her türlü düşüncenizi, talebinizi, beğendiğiniz veya beğenmediğiniz yönlerini benimle paylaşabilirsiniz. Mesajınızı mutlaka okuyacağım ve dönüş yapmaya çalışacağım. Örnek konular:

– Gittiğiniz bir şehirde beğendiğiniz bir yer vardır ve ben oradan bahsetmemişimdir, eklememi önerebilirsiniz.
– Benim yazımda verdiğim bir bilgi artık geçerli değildir veya değişmiştir, güncel halini benimle paylaşabilirsiniz.
– Verdiğim bir bilgi yanlıştır, düzeltmemi isteyebilirsiniz. (Baya araştırıyorum ama insanlık hali tabii 🙂 )
– Tıklayın diye bilgi almanız için yönlendirdiğim linklerden biri çalışmıyordur, beni uyarabilirsiniz.

Ve elbette istediğinizi yazabilirsiniz, hatta sadece selam bile verebilirsiniz 🙂

Tek ricam, yurt dışı danışmanı olduğumu düşünüp Almanya’ya nasıl taşınırım temalı sorular sormayın. Tahmin ettiğiniz üzere bu konuda aşırı çok mesaj alıyorum ve her mesaja dönüş yapmam ne yazık ki mümkün değil. Hayır yardımcı olabileceğim bir şey olsa olayım da, bildiklerimi zaten sitemde yazıyorum. Tek tek bilmiyorum şeklinde cevaplamak bile ciddi mesai harcamamı gerektirince işin peşini bıraktım sonuçta benim de bir hayatım işim filan var, o yüzden kusura bakmayın lütfen. Yazılarımı tekrar okuyun, size lazım olan bilgi kesin yoksa ben onu bilmiyorumdur.

Benimle çalışmak isterseniz, reklam veya sponsorluk anlaşmaları doğrultusunda yazılarımda firmanızdan bahsedebilir ve/veya sayfanıza link verebilirim.

Bana ulaşmak için aşağıdaki formu kullanabilir veya info@hayatveseyahat.com adresine mail atabilirsiniz. Şimdiden teşekkürler, görüşmek üzere!

This article has 3 comments

 1. arman Reply

  Macau yu yazan tek türksün galiba, Googledan öyle görünüyor. Diğer yazıları da okudum, gayet bilgilendirici.
  Gece hayatı ve kız kaldırmalar hakkında bile bilgiler için ayrıca tşk,)

 2. Yiğit Reply

  Merhaba Fatma hanım;

  Cv’niz nasıl olması konulu yazınızı okudum ve en alt kısımda “cover letter” konusunda gelecek talepler doğrultusunda bu konuda bir yazı yazabileceğinizi belirttiğinizi gördüm. Bu sebeple ben de böyle bir beklenti içerisinde olduğumu belirtmek adına size ulaşmak istedim.
  Birçok insanın ufkunu genişlettiğinizden ve bizlere yeni fırsatların kapılarını açmadaki yardımlarınızdan dolayı teşekkür ederim.
  Başarılarınızın ve yazılarınızın devamını dilerim.

  Saygılarımla.

  • Fatma Olcucu Reply

   Merhaba, teşekkür ederim yardımcı olabildiğime sevindim. Yazıyı hazırlamaya çalışacağım, yazmak istediğim çok şey olduğundan öncelikler doğrultusunda sıraya koymaya çalışıyorum. İş arayışınızda bol şans dilerim.

Leave a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir