Amsterdam Canlı Seks Tiyatrosu & Red Light Sokağı

amsterdam canlı tiyatro fiyat
9 Yorum
 • eminem
  23 Temmuz 2017, 16:08 Cevapla

  yazi icin cok tesekkurler yazinin konusunu kimsenin elestirmeye hakki yoktur. cinsellik hayatta gayet dogal bir olgu dur ayrica “kim ahlak şovalyeligi yapiyorsa en ahlaksiz odur.” Nietzsche

 • Cenko
  06 Ekim 2018, 10:58 Cevapla

  Merhaba, peki bütün gün 150 euro verip, bornoz ile takılıp, istediğin hatun ile yattığın, havuzlu, yemeli içmeli makanlar gerçekten Hollanda’da var mı? 🙂 umarım sorumu doğru sorabilmilimdir. Bizim arkadaşalar güya gitmiş öyle bir yere ama hiç de inanmadım.

  • Fatma Olcucu
   06 Ekim 2018, 19:52 Cevapla

   Bilmiyorum Hollanda ile ilgili böyle bir araştırmada bulunmadım. Arkadaşlarınız size adres detaylarını versinler ilginizi çekiyorsa, siz de var mıymış diye gidip bir bakın bence.

  • Mustafa Yıldız
   21 Aralık 2019, 02:47 Cevapla

   Dostum dediğine benzer bir mekan gerçekten var. Ama benim bildiğim Berlin’de. Mekanın adı Artemis. Benim bildiğim kadarıyla içeri giriş için 50 euro ödüyorsun. Koskoca bir mekanı manken gibi kızlarla doldurmuşlar. Saunalar , havuzlar vs.. Ancak yeme-içme sınırsız değil ve birlikte olmak istediğin kadınla anlaşıp sadece tek seferlik 100 euro ödeme yapıyorsun.

   • Fatma Olcucu
    21 Aralık 2019, 08:49 Cevapla

    Dünyanın sadece sizin gördüğünüz yerlerden ibaret olduğunu sanmanız da iyiymiş 😀 Artemis’i biliyorum, Berlin gece hayatıyla ilgili yazı yazacağım. Fakat buradaki mekan Amsterdam.

 • erman er
  17 Mart 2019, 22:00 Cevapla

  bence gayet başaralı ama tam olarak çözemedim mevzuyu. sanki şekspir .d

 • Gamze
  10 Temmuz 2019, 10:23 Cevapla

  Bende 2017 yılında gitmişyim fakat 2 binaya da aynı bilet ile girildiğini bilmiyordum 🙂

 • Sormam Lazım
  01 Şubat 2020, 22:19 Cevapla

  @cenko, bahsettiğin yerler Hollanda’da değil Almanya’da. Gideceğin şehrin önüne fkk sauna yazarsan da çıkar. Benzer mekanlar Hollanda’da yok. Hollanda’da swinger clubler var ama onlar dediğin konsepte uygun değil. FKK sauna da içeri girmek için 60 euro civarı bir ücret ödersin. İçerde sauna, spa, yeme içme ücretsizdir ama kadınlarla beraber olmak istersen 30-100 euro arasında kadınına göre değişen ücretler ödersin. Bir de Dortmund taraflarında party treff saunalar vardır. Oraya girerken sabit bi para ödersin ama içerde kadınlara extra para ödemezsin. Bu konuda da önerim biraz uzak olsa da Wagenfeld şehrindeki Dolce Vita’dır. Biraz dağ başı bi yerdedir. Toplu taşıma ile gitmen mümkün değil. Araba ile gitmen lazım. Ama en az 10 kez gitmiş birisi olarak söyleyebilirim ki kesinlikle güvenlidir. Dağ başı gibi olduğuna bakma. Korkmadan git. Grekli bilgiler ve ücretleri websitesinde bulabilirsin.

 • peace
  22 Ocak 2021, 08:00 Cevapla

  kendi partnerimle herkesin içinde sex yapabileceğimiz yerler mevcut mu grup sexden bahsetmiyorum

Yorum Yapın